ļ»æ
Nacionalinis Transplantacijos Biuras
PasiraÅ”yk sutikimą internetu
15min.lt Žinios gyvai
Alpera
Atkurtai Lietuvai 100
Aktualus klausimas
Ar pasirašant sutikimą galima pasirinkti, kuriuos audinius ir (ar) organus dovanoti, o kurių – ne? Teisingą atsakymą rasite


2014-11-18 Nacionalinio transplantacijos biuro darbuotojams – mokymai Aviacijos rinktinėje

Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos (Biuras) tęsia gražų bendradarbiavimą su Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Aviacijos rinktine: Paluknyje įsikūrusioje Aviacijos rinktinėje buvo surengti mokymai septyniems naujiems Biuro darbuotojams, iš kurių dauguma – koordinatoriai.
 
2011 metų gegužę Biuras ir VSAT pasirašė bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią pasieniečių orlaiviais prireikus gabenami transplantacijai reikalingi organai.
 
Siekiant, kad donorystės ir transplantacijos procesas vyktų sklandžiai ir saugiai, svarbu, kad Biuro darbuotojai ir Aviacijos rinktinės darbuotojai dirbtų išvien, kad darbai būtų tinkamai koordinuojami. Į mokymus atvykusiems Biuro darbuotojams buvo pristatyta Aviacijos rinktinės turima įranga, infrastruktūra, pasidalinta abiejų šalių gerąja patirtimi atliekant su donorų organų gabenimu susijusias funkcijas. Biuro atstovai ne tik buvo supažindinti su teisine baze, bet ir apžiūrėjo rinktinėje esančius orlaivius, kuriais gabenami donorų organai. Biuro darbuotojai buvo supažindinti su saugos reikalavimais įlipant ir išlipant iš sraigtasparnio, atidarant duris, užsisegant diržus. Susitikimo pabaigoje įvyko abiem pusėms naudinga diskusija.
 
Tai jau ne pirmi Aviacijos rinktinės surengti mokymai Biuro darbuotojams.
 
 

Komentarai:Jļæ½sļæ½ vardas: El. paļæ½tas:

Komentaras:paieška:

Naujienų užsakymas >>

Nacionalinis kraujo centras

Biudžetinė įstaiga

Nacionalinis Transplantacijos Biuras

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

Įmonės kodas 193114935

Santariškių g. 2, LT - 08661 Vilnius

Tel. +370 5 279 60 96, + 370 5 279 6691
+ 370  686 12 461 (budintis koordinatorius)

Faks. + 370 5 20 40 121

info@transplantacija.lt