ļ»æ
Nacionalinis Transplantacijos Biuras
PasiraÅ”yk sutikimą internetu
15min.lt Žinios gyvai
Alpera
Atkurtai Lietuvai 100
Aktualus klausimas
Ar pasirašant sutikimą galima pasirinkti, kuriuos audinius ir (ar) organus dovanoti, o kurių – ne? Teisingą atsakymą rasite


2016-08-25 Sveikos gyvensenos šventėje – ir apie organų donorystę

Sveikos gyvensenos mėgėjai, sukluskite! Šeštadienį, rugpjūčio 27-ąją, esate laukiami Vilniaus universiteto Botanikos sode Kairėnuose (Kairėnų g. 43), kur ir vėl šurmuliuos sveikos gyvensenos populiarinimo šventė „Žvalumo diena 2016".

 

Kaip ir pernai vykusioje šventėje, šiųmetinėje savo laikiną būstinę nuo 11 valandos įkurs Nacionalinio transplantacijos biuro (NTB) atstovai. Todėl visi šventės svečiai kviečiami užsukti į žaliąją NTB palapinę, kuri stovės 7-ojoje Gyvybės lankoje. Čia bus galima ne tik pasikalbėti apie organų donorystę, bet ir pasirašyti sutikimą donoro kortelei gauti. Greta NTB palapinės įsikurs Nacionalinio kraujo centro atstovai, todėl atvykusieji į šventę galės atlikti dar vieną pilietišką darbą – padovanoti kraujo. 

 

Tradicine tampančioje šventėje, kurią organizuoja Lietuviškos pirties bičiulių draugija ir VU Botanikos sodas, įdomios veiklos ras kiekvienas žmogus.

 

Bėgimo entuziastai rikiuosis trijų kilometrų bėgimui, bus atliekamos įvairios mankštos, jogos pratimai, pilvo šokio mankšta moterims, nėščiosios ir mamos su kūdikiais bus mokomos specialių mankštų. Pirties proskyna turėtų sudominti pirties entuziastus – čia visai dienai bus įkurtos mobiliosios pirtys. Bus atliekamas net muilo burbulų masažas, vyks pirties arbatos vaišės, bus mokoma susirišti vantą.

 

Botanikos sode bus surengta ekskursija po vaistinių, aromatinių, prieskoninių augalų ekspoziciją, bus skaitomos paskaitos apie sveiką gyvenseną, sąmoningą gyvenimą. ekologiškus produktus ir kt.

 

Renginyje galima dalyvauti įsigijus Botanikos sodo lankymo bilietus.

 


Komentarai:Jļæ½sļæ½ vardas: El. paļæ½tas:

Komentaras:paieška:

Naujienų užsakymas >>

Nacionalinis kraujo centras

Biudžetinė įstaiga

Nacionalinis Transplantacijos Biuras

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

Įmonės kodas 193114935

Santariškių g. 2, LT - 08661 Vilnius

Tel. +370 5 279 60 96, + 370 5 279 6691
+ 370  686 12 461 (budintis koordinatorius)

Faks. + 370 5 20 40 121

info@transplantacija.lt