ļ»æ
Nacionalinis Transplantacijos Biuras
Registracija konferencijai
PasiraÅ”yk sutikimą internetu
15min.lt Žinios gyvai
Alpera
Atkurtai Lietuvai 100
Aktualus klausimas
Tiesa ar melas? Vienu metu galima transplantuoti daugiau nei vieną organą (Teisingą atsakymą rasite čia)


2017-03-16 Donorystės misiją vykdančios įstaigos pasirašė bendradarbiavimo sutartį

Viešoji įstaiga Nacionalinis kraujo centras (toliau – Centras) ir Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – Biuras) 2017 metų kovo 15 dieną pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Šios sutarties pasirašymas – tai oficialus draugiško ir nuolatinio bendradarbiavimo įteisinimas. Jau keletą metų akcijose, renginiuose, susitikimuose šalia stovi žalia ir raudona palapinės, o šių įstaigų darbuotojai kviečia visus pasikalbėti apie kilnų tikslą – donorystę. Raudonoje palapinėje kalbama apie kraujo, o žaliojoje – apie organų donorystę. Abiejose palapinėse donorystei galima pritarti konkrečiais darbais: vienoje – dovanoti kraujo, o kitoje – užpildyti sutikimą donoro kortelei gauti.


Pasirašius bendradarbiavimo sutartį, susitarta informuoti visuomenę apie neatlygintinos donorystės reikšmę ir naudą, propaguoti neatlygintinos donorystės principus, kartu vykti į renginius. Sutelkus Centro ir Biuro jėgas, tikimasi sudominti ir motyvuoti kuo daugiau sąmoningų asmenų tapti neatlygintinais kraujo donorais bei pasirašyti sutikimą donoro kortelei gauti.


Sutarties pasirašymą Biuro darbuotojai įprasmino neatlygintinai dovanodami kraujo. Juk nėra nieko kilnesnio, nei apsispręsti neatlygintinai pagelbėti kitam žmogui. Apsisprendimas nieko nekainuoja, bet jis turi didelę vertę – gelbsti gyvybes.

 

Nuotraukoje: kairėje - Nacionalinio kraujo centro direktorė Joana Bikulčienė, dešinėje - Nacionalinis transplantacijos biuro prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktoriaus pavaduotoja Audronė Būziuvienė, laikinai vykdanti direktoriaus funkcijas.


Komentarai:Jūsų vardas: El. paštas:

Komentaras:paieška:

Naujienų užsakymas >>

Registracija konferencijai
Nacionalinis kraujo centras
Baxter
Morfėjus

Biudžetinė įstaiga

Nacionalinis Transplantacijos Biuras

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

Įmonės kodas 193114935

Santariškių g. 2, LT - 08661 Vilnius

Tel. +370 5 279 60 96, + 370 5 279 6691
+ 370  686 12 461 (budintis koordinatorius)

Faks. + 370 5 20 40 121

info@transplantacija.lt